V roce 2021 vylovili ze studené vody kanoisté TJ VS Tábor mraky medailí

Po posledních závodech na divoké vodě a po krátkém odpočinku pomalu začíná zimní příprava. Ještě před tím, než budou stanoveny cíle na rok 2022, je potřeba se zastavit a bilancovat. Letos je opravdu co hodnotit.

Ve slalomu získali táborští borci dohromady pět medailí z mistrovství ČR, z toho dva mistrovské tituly. V seriálu Českého poháru žáků a juniorů to byly dvě medaile. Do nejvyšší seniorské soutěže – Českého poháru se probojovali čtyři závodníci. Tři z nich jsou přitom stále v juniorském věku.

celý článek >>>

MČR dorostu slalom, sprint - České Vrbné - 11. - 12. 9. 2021

Ve dnech 11. – 12. 9. 2021 se na umělé slalomové trati v Českých Budějovicích konalo mistrovství republiky dorostu ve slalomu a sprintu.

celý článek >>>

ME U23 sjezd - Solkan Slovinsko - 25. - 28. 8. 2021

Na svoje úspěchy v nedávném mistrovství Evropy v seniorské kategorii ve Španělsku skvěle navázali sourozenci Vaňkovi z TJ VS Tábor ve slovinském Solkanu na řece Soča.

celý článek >>>

MČR žáků slalom - Brandýs nad Labem - 21. - 22. 8. 2021

Ve dnech 20.-21.8.2021 se v Brandýse nad Labem konal poslední závod Českého poháru žáků a závod mistrovství České republiky žáků.

celý článek >>>

ME sjezd - Sabero, Španělsko 11. - 14. 8. 2021

Na mistrovství Evropy ve sjezdu na divoké vodě ve španělském Saberu se na premiéře v seniorské reprezentaci famózně uvedli členové TJ VST Tábor Klára a Matěj Vaňkovi. Matěj je přitom věkem stále juniorský závodník.

celý článek >>>

detail

Chybová hlášení:


WARNING: Chyba! V hierarchii není definována sekce s id CONTACT