MČR žáků - Brandýs nad Labem 31.8. - 1.9.2019

O víkendu dne 31.8.2019 a 1.9.2019 se konalo Mistrovství České republiky žáků ve slalomu a sprintu na divoké vodě v Brandýse nad Labem.

Kanoistický oddíl VS Tábor měl v závodě slušné zastoupení a i medailové předpoklady, které se záhy potvrdily. V sobotu se závodilo ve slalomu, ve kterém Michal Kopeček obhájil a získal na MČR titul mistra ČR na K1 v kategorii žáků mladších a současně se stal i vítězem Českého poháru mladších žáků na K1. Následující den v neděli se konal sprint. V této disciplíně VS Tábor sestavil kajakovou hlídku (3x K1) ve složení Michal Kopeček, Michal Válek a Václav Novák. Kluci vybojovali na MČR 3. místo.

Kytka

celý článek >>>

MS juniorů sjezd - Banja Luka 24. - 28.7.2019

Mistrovsví světa juniorů a kanoistů do 23. let ve sjezdu na divoké vodě se v letošním roce konalo od 24. do 28. července v Bosně na řece Vrbas nedaleko města Banja Luka. Do závodů kategorie juniorů na deblkanoi se nominoval i Matěj Vaněk z kanoistického oddílu VS Tábor se svým parťákem Karlem Rašnerem z Postřelmova. Mistrovsví začalo sprintovým závodem v peřejnaté soutěsce. Matěj s Karlem se probojovali do finále, v němž obsadili šesté místo. Další den byl na pořadu dlouhý, zhruba dvacetiminutový sjezd, jehož součástí byla trať sprintu i s následným pomalým proudem a dlouhými mělčinami. V těsném souboji získali mladí kanoisté pro českou republiku stříbrnou medaili. Díky svému výkonu jim byl umožněn start v závodě hlídek kategorie do 23. let a společně s dalšími dvěma loděmi vybojovali další druhé místo. Česká reprezentace byla nejúspěšnější výpravou.

celý článek >>>

detail

Chybová hlášení:


WARNING: Chyba! V hierarchii není definována sekce s id CONTACT