Ve dnech 20.-21.8.2021 se v Brandýse nad Labem konal poslední závod Českého poháru žáků a závod mistrovství České republiky žáků.

Michal Kopeček z oddílu kanoistiky TJ VS Tábor se umístil na 1. místě v Poháru žáků a zároveň celkově Pohár žáků vyhrál.

Tímto vítězstvím si zajistil možnost účasti v nejvyšší soutěži - na závodech Českého poháru dospělých pro rok 2022.

Další zlatou medaili získal Michal Kopeček společně s Markétou Hojdovou z vodáckého oddílu Horšovského Týna za kategorii C2 Mix.

V sobotu se stal mistrem ČR na kajaku v kategorii žáků starších. Za toto vítězství mimo jiné vyhrál den strávený s olympijským vítězem Jiřím Prskavcem.

V kategorii žákyň starších závodila na kajaku za VS Tábor Anežka Riantová, která obsadila krásné 14. místo. Antonín Riant vybojoval v kategorii žáků mladších 24. místo.